prázdninový kurz Realistického kreslení (pravou hemisférou)

22.07.2011 09:00

 

 

 lntenzivní kurz realistického kreslení (s využitím pravé mozkové hemisféry)

aneb kreslit může každý

 

 

Vidíte ty krásné portréty (viz fotogalerie) absolventů kurzu realistického kreslení? Všimněte si, jak kreslili první den a jaká změna se udála třetí a čtvrtý den.

Říkáte si: " ale takhle já kreslit neumím", " nakreslím maximálně sluníčko", "tohle je jen pro lidi s talentem" atpod?

 

I oni si to říkali a přece to dokázali. A byly mezi nimi i děti mladší 16 let. Poznáte, které obrázky kreslili dospělí a které děti?

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí v sobě objevit svého vnitřního umělce. Pro ty, kdo si chtějí dokázat, že nic není nemožné. Pro ty, kdo si chtějí odpočinout od každodenních povinností a načerpat nové síly a energii v příjemném prostředí. Pro ty, kdo si chtějí zvýšit svůj potenciál.

           

Objevte své schopnosti nakreslit cokoli, co vidíte (ne co si myslíte, že vidíte). Zjistíte, že stačí relativně krátká doba, aby jste na konci kurzu dokázali nakreslit svůj portrét. Prolomte bariéry pochybností, že něco nedokážete. Získejte důvěru ve své schopnosti a dovednosti.

Na kurzu postupujeme krok za krokem, od teorie k praxi, od jednoduchého ke složitějšímu, od jednoduchých čar k portrétu. Vše, co se na kurzu naučíte vás přiblíží k tomu, aby jste se stali skutečnými mistry svého života.

       

Přihlášky a informace: Ing. Andrea Rozbrojová

                                       Tel.: 608 83 13 83

                                      ada.rozbrojova@seznam.cz

                                     

Termín konání: 22.-24.7.2010 1.máje 103, Ostrava (budova Inpark)

 

Cena: 3000,-kč (v ceně jsou zahrnuty veškeré materiály a pomůcky, které budete na kurzu potřebovat, taktéž nápoje káva/čaj)

 

 

 


 

Vyhledávání

Kontakt

Ing. Andrea Rozbrojová 608 83 13 83

Když se spolu hádá logický rozum a nelogický cit, zvítězí obvykle rozum.

Často se raduje a neví, že každé vítězství je krokem k velké ztrátě, protože jednou ho opustí cit, o němž nikdy neslyšel a který nikdy nepoznal. A to pak je stejné, jako by něco zemřelo.